image description
Otevírací doba

Pondělí - Pátek

image description
Sokolovská 32/22

Praha 8, 186 00

Kdo jsme

Rozvody Praha

Rozvodové řízení vyřešené co nejrychleji s maximálním možným výsledkem. O to za vás budu jako zkušený rozvodový právník s 10letou praxí a desítkami spokojených klientů bojovat. Samozřejmostí je nejen má odbornost, diskrétnost a nasazení. Přizpůsobím se vašim časovým potřebám a ceny mám nastavené tak, aby mé služby byly dostupné pro každého.


Co pro vás jako rozvodový právník zařídím?

 • Specializuji se sice na rozvody v Praze, ale často se na mě obrací klienti z celé České republiky.
 • Pokud si nejste jisti, že budete advokáta potřebovat, nabízím vám konzultaci a posouzení vašeho případu.
 • V případě, že se rozhodnete pro mé právní služby rozvodového advokáta, budu s vámi od začátku do konce.
 • Připravím pro vás návrh na rozvod manželství k soudu a veškeré důležité dokumenty a dohody vedoucí ke zdárnému rozvodu
 • Jako specialista na rozvody v Praze jsem už zažil celou řadu komplikovaných situací, kdy se řešilo jak majetkové vypořádání, tak i rozdělení společného podnikání. I na takové rozvody jsem připraven.
 • Spolupracuji s notáři, řadou znalců, exekutorů, insolvenčních správců a s dalšími odborníky v příslušném odvětví. Jako dobrý rozvodový právník v Praze tak využívám i jejich znalostí.
 • Budu za vás bojovat u rozvodového soudního stání, nebo vás mohu v případě potřeby zastoupit.
 • Kromě rozvodů jsem schopen vás zastoupit i na poli občanského práva (převody nemovitostí, vymáhání pohledávek, dědické řízení) a práva rodinného (alimenty, styk s dítětem, vypořádání společného jmění).
logo logo
image description image description
Proč si vybrat mě

Rozvodové služby

Precizní analýzu na základě důkladného nastudování právních předpisů, soudních rozhodnutí a detailního posouzení vašeho případu považuji u dobrého rozvodového právníka, za kterého se považuji, za samozřejmost. Stejně jako diskrétnost. Tam ale nekončím. Během 10 let praxe jsem jakožto právník specializující se na rozvody v Praze získal nejen spoustu spokojených klientů, ale především cenné zkušenosti, které nyní využívám v praxi. Věnuji abnormální nasazení tomu, abych našel vždy nejlepší řešení v co nejkratším čase.

Co vše za vás jako rozvodový právník zařídím?

 • Společně sepíšeme a zkontrolujeme návrh na zahájení rozvodového řízení.
 • Navrhnu vám nejlepší dohodu o vypořádání společného majetku a sepíšeme návrh na schválení této dohody soudem.
 • Samostatnou kapitolou je dohoda týkající se péče o děti a s tím spojené alimenty.
 • Budu k dispozici, abych vám vysvětlil veškeré nejasnosti týkající se rozvodu a rozvodového řízení.

Většinu rozvodů se mi podaří vyřešit na 2 stání a u nesporných rozvodů, kde nejsou předmětem soudního řízení děti nebo komplikované společné jmění, stačí i jediné setkání u soudu. Během absolvování více než stovky případů jsem se ovšem setkal se složitými spornými rozvody, kdy se například jeden z manželů odstěhoval sám či s nezletilým dítětem do jiného státu, rozhodl se zadlužit společný majetek nebo docházelo k velkým a vleklým konfliktům nejen mezi rozvádějícími se manželi, ale také širší rodinou. Umím se podívat i na případnou exekuci, dohodnout splátky, zajistit zrušení blokace účtů nebo jiného majetku, reagovat na neplacení výživného, nebo naopak upravit výživné, které je příliš vysoké či nízké. Jako advokát na rozvod v Praze jsem absolutně připraven vypořádat se s celou řadou problémů, které vás mohou v průběhu rozvodového řízení potkat.

Rodinné právo a s ním spojené rozvody nejsou mou jedinou specializací. Zastoupím vás i na poli občanského práva (převody nemovitostí, vymáhání pohledávek, exekuční řízení, dědické řízení). Pokud řešíte i to, pro více informacÍ klikněte ZDE.

Jak to bude probíhat?

Spolupráce s právníkem

image description Konzultace s rozvodovým právníkem

Profesionálně váš případ posoudím a nabídnu nejlepší postup řešení. První schůzka v rozsahu do jedné hodiny je pro všechny klienty zdarma. Pokud o ni máte zájem, neváhejte mě kontaktovat:
– e-mailem či telefonicky –
nebo osobně navštívit.

image description Sdělím vám podmínky

Cena rozvodového právníka je jednou ze základních věcí, kterou klienti řeší. Zbavím vás pochybností a stanovím transparentní cenu. Následně si vyžádám všechny potřebné dokumenty a pustím se do analýzy.

image description Realizace

Zařídím téměř vše za vás, zároveň ale budete mít o všech úkonech perfektní přehled. V této fázi už mám jediný cíl – maximálně vyhovět vašim požadavkům, rozvést vás rychle, s dosažením žádaného výsledku.

Rodinné právo lidsky a srozumitelně

„Zájem mého klienta a jeho dětí pro mě zůstává nedotknutelnou hodnotou.“

JUDr. Vít Nevařil

Kontakujte mě
Blog

Nejnovější články

11

ČVN

Rozvodový právník Sporný a nesporný rozvod manželství

Článek se věnuje oblasti sporného a nesporného rozvodu manželství.

Číst dále
11

ČVN

Rozvodový právník Domácí násilí

Tento článek analyzuje skutkovou podstatu trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí v souvislostech domácího násilí, zejména s ohledem na důležitou judikaturu v těchto věcech.

Číst dále
11

ČVN

Rozvodový právník Společná péče

Společná péče je další z možností, jak upravit poměry k nezletilému dítěti. Jak společné péče dosáhnout? A kdy naopak není vhodná?

Číst dále